İşletmeniz İçin Neden Orijinal Yazılım

Open Lisans Fiyatları

Kurumunuzun Windows yazılım lisanslarını anlamakta zorlanabilirsiniz. Windows lisanslama hataları olağandır, ancak Microsoft ve iş ortaklarımız size yardımcı olmaya hazırdır. Kuruluşunuzun herhangi bir lisans hatasından dolayı mağdur olması durumunda, size bu hatayı düzeltmenin kolay yollarını sunuyoruz.

Doğru şekilde lisanslanmış Windows yazılımı kullanıp kullanmadığınızdan emin değilseniz, aşağıdaki bazı yaygın lisans konularının listesine bakın.

Neden orijinal Windows.

Orijinal Windows, Microsoft tarafından yayımlanır ve kuruluşunuzun rekabetçiliğini ve saygınlığını devam ettirmesine yardımcı olur. Tüm Microsoft yazılımlarınız orijinalse ve uygun lisansa sahipse, şirketiniz şunlara sahiptir:

 • Koruma: Sahte yazılımlarla ilişkilendirilebilecek virüs, casus yazılım ve diğer kötü amaçlı yazılımlar gibi risklerden korunma. Orijinal Windows, önemli kurumsal bilgilerinizin emin ellerde olduğunu bilerek huzurlu olmanızı sağlar.

 • Güvenilirlik sayesinde sistem hataları ve güvenlik ihlallerinin neden olduğu kapalı kalma süreleri azalır. Microsoft tarafından yalnızca orijinal Windows desteklenir ve tüm güncelleme ve isteğe bağlı indirmelere erişim sağlar.

 • Performans daha hızlı olduğundan, şirketiniz bir adım öne çıkar. Orijinal Windows ile işletmenizin işlerini tamamlamanız için gereken değerli zamanınızdan tasarruf eder ve istenmeyen lisansın yol açtığı kesilmeler nedeniyle endişe duymazsınız.

 • Güven: Şirketinizin Microsoft Yazılım Lisans Koşullarına tamamen uygun olması ve çalışanları, ortakları ve müşterileri tarafından saygıdeğer bir iş ortağı olarak görülmesine duyulan güven.

 • Bir lisanslama hatasını nasıl düzeltirim?

  Yukarıdaki senaryolar ve diğer lisanslama konuları için, Microsoft şirketinizin doğru bir şekilde lisanslanmış olduğundan ve orijinal Windows yazılımı kullandığınızdan emin olmanız için bir takım kolay lisanslama çözümleri sunar. Tüm bu çözümler daha önce sahte bir lisansla veya yanlış lisanslanmış bir Windows kopyası yüklenmiş olan bilgisayarlarda kullanıma yöneliktir. Daha fazla bilgi ve orijinal yazılım edinmek için tablodaki bilgilere başvurun. Gelecekte, doğru bir Windows lisansı edinmenin en iyi ve en hesaplı yolunun bilgisayarınıza önceden yüklenmiş halde almak olduğunu aklınızdan çıkarmayın.

  Orijinal Çözüm
  Nereden alınır
  İş sektörü
  Minimum bilgisayar sayısı

  Küçük ve Orta Ölçekli Kuruluşlar* için Get Genuine Windows Sözleşmesi

  Toplu Lisans Satıcıları

  Küçük işletme, orta ölçekli işletme ve kamu kuruluşları (toplu lisanslama)

  5+

  Büyük Kuruluşlar için Get Genuine Windows Sözleşmeleri

  Lisans Çözüm Ortakları (LSP’ler)

  Orta ölçekli işletme, kurum ve kamu kuruluşları (toplu lisanslama)

  5+

  Akademik Kurumlar için Get Genuine Windows Sözleşmeleri

  Toplu Lisans Satıcıları

  Akademik (toplu lisanslama)

  5+

  Get Genuine Kit

  OEM sistem üreticileri

  Evde kullanım veya küçük işletme

  Herhangi biri

  Get Genuine Online Kit veya
  Get Genuine Windows **

  Doğrulama hatası durumunda çevrimiçi mevcuttur

  Evde kullanım veya küçük işletme

  1