Open Lisans Nereden Nasıl Alınır

Open Lisans ( Yasallaştırma Lisansı GGWA )Microsoft Partneri olan Erce Bilişimden (Partner No:4395296) temin edebilirsiniz.
0212 589 60 65, 0 532 344 82 71, 0532 3530864 Nolu telefonlarımızdan Teknoloji uzmanlarımız sizlere GGWA veya Upgrade Lisanslar hakkında bilgi verip, en ucuz open lisans fiyatlarını sizlerle paylaşırlar.Bunun dışında Office 2016 fiyatı, OEM lisans, Windows 7 Pro, Windows 8,1 Oem ve de Kutu lisans,

Windows 10 Kutu ve Oem lisansları hakkında bilgi ve fiyat almak için bizleri arayıp veya Burayı tıklayarak açılan forma bilgilerinizi yazarsanız Temsilcimiz sizi arayarak konu hakkında memnuniyet ile bilgilendirme yapmaktadırlar.
Lisans alırken dikkatli olmanız gereken konular hakkında kısaca bilgi vermek gerekir ise
Oem lisans alacaksanız mutlaka bilgisayar ile birlikte alınması ve de aynı faturada yer alması gerekmektedir.
Kimi müşterilerimiz bu konu hakkında bilgi sahibi olmadığı için yanlış lisans alıp gereksiz ödeme yapmak zorunda kalıyorlar.
Bir diğer dikkat etmeniz gereken konu ise kimi alış veriş sitelerinde yurt dışı partnerlerimizden biz ucuza microsoft lisans sı temin edip ucuza satıyoruz diye ilan veren yerlerden ürün temin etmeyiniz.Çünkü Türkiye de kullancağız lisansların geçerli olabilmesi için kesinlikle Microsoft Türkiye çıkışlı lisans kullanmanız gerekmektedir.Bu lisanslarıda Microsoft Türkiye Partnerlerinden temin edebilirsiniz.
Bu konuda daha detaylı bilgi için yukarıdaki telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.