Windows Lisanslama

Windows Lisanslama

Windows Lisanslama orjinal sürüm kullanarak hem virüslere karşı sisteminizi korumaya alırınız hem de oluşan hatalarda microsoft dan destek alarak bilgi kaybınızı önlemiş olusunuz. Windows Lisanslamanızı 3 şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Hangi sistem size uygunsa 0 542 319 99 99 den uygun fiyat ve de destek alabilirsiniz.

* Oem Lisanslama

Yeni alınan bilgisayarların yanında alınan lisanslardır. Alınan bilgisayara yüklenebilen ve yüklü bilgisayar haricinde başka bilgisayarlara taşınamazlar.

OEM sürümde (Bir PC veya laptop aldığımızda yüklü gelen Windows İşletim Sistemini kastediyoruz) Microsoft’tan teknik destek alamazsınız.

Oem lisanslı cihazınızı alırken üzerinde lisans anahtarının olduğundan emin olunuz.

* Kutu Lisanslama

Microsoft Türkiye nin perakende satışını yaptığı Kutu Lisanslardan alarak Sisteminizin lisanslama işlemini gerçekleştirmiş olursunuz.

Windows 10 pro veya windows 8,1 lisans almak için bizi araya bilirsiniz

Aldığınız lisanslar yüklediğiniz makina haricinde, başka sistemlerede gerek duyarsanız taşıya bilirsiniz. Kutuları ve de faturayı taşıma sorunluluğunuz mevcuttur. Upgrade hakkı yoktur.Microsoft dan teknik destek alabilirsiniz.

* Open Lisans (GGWA)

Microsoftun en özellikli lisansıdır. Eğer mevcutta eski bir yasal sürümüz var ise XP, Vista gibi alacağınız Open Lisans taşıma hakkı verir. Kutu saklama gibi mecburiyetleri yoktur. Akademik, Devlet gibi bulunduğunuz sektöre göre uzantılı olanları vardır.

İlk alımda 5 adet ve de üstünü almanız gerekmektedir.İlk alımdan sonra 2 yıl içinde sayıya bakılmaksızın ilave edilebilir. Lisanslar kiralık değildir. Süresiz size ait olur. Erce Bilişim olarak sizlere en uygun fiyatta ve de hızlı olarak hizmet vermemiz için 0 532 353 08 64 nolu telefondan bizlere ulaşmanız yeterlidir.

Open Lisans alırken dikkat etmeniz gerekenler ise

  • Alacağınız lisans kesinlikle Microsoft Türkiye çıkışlı olması gerekir. Yurt dışı Microsoftlardan alınan lisanslar Türkiye de geçerliliği yoktur. Ucuza lisans almak isterken ödediğiniz para boşa gitmesin çünkü tekrar Yasal lisans almanız gerekecek. Bu konuda Microsot Türkiye den 444 6787 nolu telefondan bilgi alabilirsiniz.
  • Bazı sitelerde ucuza lisans satışı yapmak için mevcut sistemlere Oem lisans satışı yapılmaktadır. Bu lisansların geçerliliği yoktur. Çünkü open lisans yasallaştırma lisansı olarak geçmektedir. Aktif kullanılan sistemde ya open lisans yada kutu lisans almanız gerekmektedir. Oem lisans; bilgisayar alırken veya sistem toplanırken bunların faturası ile aynı fatura yer alırsa geçerlidir aksi halde tekrar lisans almanız gerekmektedir.

Bilgi ve teklif almak için bizi 0 212 589 60 65 nolu telefondan ulaşabilir veya info@ercebilisim.com adresine mail göndere  bilirsiniz !