Windows Server lisanslaması

Windows Server lisanslaması, doğru Windows Server sürümünü bulmayı kolaylaştırır. Kurumunuzun boyutuna ve sanallaştırma ve bulut bilişimi gereksinimlerinize göre dört Windows Server sürümünden birini seçin. Sınırsız sanallaştırma hakkına sahip Windows

Server 2012 R2 Datacenter, öngörülebilir, daha düşük masraflarla bulut düzeyi ölçeklendirme avantajı sunar. Windows Server 2012 R2 Standard, sınırsız sanallaştırma hakları hariç aynı kurumsal düzeydeki özellikleri sunar. Windows Server 2012 R2 Essentials, ideal bir buluta bağlı ilk sunucudur.
WinSvrDataCtr 2012R2 SNGL OLP NL 2Proc Qlfd
WS2012 Data Center
Özellikleri;
Windows Server 2012 pek çok yeniliği beraberinde getirmektedir. Bunlardan birkaçı:

Microsoft’un Genel Bulutların oluşturulması ve işletilmesinden elde ettiği deneyimi kullanarak veri merkezleri ve Özel Bulutlar için güvenli, dinamik ve kullanılabilir bir sunucu platformudur.
Kullanıcılar kişisel iş ortamlarına istedikleri neredeyse her yerden ve her cihazdan bağlanabilme şansına sahiptirler. Bunlara şubeler ve genel (public) bağlantı hizmetleri dahildir.
Esnek depolama özelliği ile bir yandan sektör standardı donanımdan yararlanırken bir yandan da performans, etkinlik ve yenilik getiren çok çeşitli depolama seçenekleri sunar. RDS SmartCache, havuz (pooled) VDI senaryoları için doğrudan eklenen depolamanın avantajlarından faydalanır.
Dengeli Dağıtımlı (Fair Share) Oturum Sanallaştırma, oturum sanallaştırmada kaynakların eşit dağıtımı yoluyla yüksek yoğunluklara olanak tanır ve artışlara karşı koruma ihtiyacını en aza indirir.
Sürekli kullanılabilirliği sayesinde yüksek kullanılabilirliğe sahip ve geniş kapsamlı birçok sorun senaryosu karşısında koruma sağlar.
Yönetim verimliliği sayesinde daha çok yönetim görevini otomatikleştirir, büyük iş yüklerinin dağıtımını basitleştirir ve tam otomasyona bir yol oluşturur (Windows PowerShell komut satırı ara birimi ve komut dosyası dili gibi araçlar ile).
Merkezi denetim ve erişim ilkeleri sayesinde uzak kullanıcıların veri ve kurumsal kaynaklara erişimlerinde güçlü kimlik, veri sınıflandırma kontrolü ve daha kolay yönetim imkânları sağlamaktadır.
Hyper-V ile birden fazla işletim sisteminin paralel olarak aynı sunucu üzerinde çalıştırılmasını sağlamaktadır.

Fiyatlandırma ve daha fazla bilgi almak için
0 542 389 74 26 veya 0 532 353 08 64 nolu telefondan bilgi ve fiyat alabilirsiniz?